V Domžalah je bil odigran lokalni obračun med Radomljani in Domžalčani. Zmage so se razveselili mlinarji, ki so po odličnem prvem polčasu slavili s 3:1.

Prav vsi zadetki so padli že do odhoda na odmor. Prvič se je mreža zatresla v 20. minuti, ko je po levi strani v kazenski prostor Domžal prodrl Ivan Krolo in streljal, žoga pa je na poti proti vratom zadela Abrahama Nwankwoja in pristala za hrbtom nemočnega Gašperja Tratnika. Varovanci Dušana Kosića so na izziv odgovorili le tri minute kasneje. Luka Topalović je odlično preigraval na robu kazenskega prostora Radomelj, nato pa z izjemnim udarcem z desnico žogo zabil v mrežo. V 33. minuti so Radomlje ponovno povedle, vodstva pa do konca več niso izpustile iz rok. Po lepi podaji Stipa Markovića je na svojem debiju v prvi ligi zabil Brazilec Caio Da Cruz. S tem lepih potez v prvem delu še ni bilo konec. Tekla je 39. minuta, zasedba Radomelj pa je ponovno prodirala po levi. Madžid Šošić je kombiniral v nevarni coni in nato na vrhu kazenskega prostora odložil žogo Dejanu Vokiću, ki je udaril iz prve in povišal na 3:1. Tik pred odhodom na odmor je Cruz imel še eno priložnost, a je njegov poizkus zaustavila vratnica.

Radomlje – Domžale 3:1 (3:1)
Nwankwo (20′ ag), Da Cruz (33′), Vokić (39′); Topalović (23′)

Predogled 2. kroga Prve lige Telemach

Razpored tekem 2. kroga Prve lige Telemach Petek, 26. julij 20:15 Nafta – Radomlje (prenos…