Domžalčani ob Luki Elsnerju ostali tudi brez Roka Hanžiča, ki se je skupaj z nekdanjim domžalskim strategom preselil v Stožice. Danes so tako ob Kamniški Bistrici potrdili tudi ime novega pomočnika trenerja.


Novinec na domžalski klopi ni presenetljiv, saj se je Simonu Rožmanu, ki je bil včeraj ustoličen za novega stratega Domžal, pridružil Aleš Kačičnik, ki je s Štorjanom že deloval v Celju, v preteklosti pa je nosil tudi dres domžalskega kluba. Rožman je že na včerajšnji novinarski konferenci nakazal, da mu bo pri vodenju pomagal prav Kačičnik: “Trenutno smo še v fazi pogajanj. Oba sodelavca, trener vratarjev Janez Strajnar in kondicijski trener Jan Košir ostajata, medtem ko je Rok Hanžič z Luko odšel v Ljubljano. Smo v pogovorih, s strani kluba sem dobil proste roke glede izbire prvega pomočnika. Mislim, da bo zadeva hitro stekla, saj sem že v preteklosti sodeloval z osebo, ki je pokazala lojalnost in strokovnost ter sem ji zaupal.”

Kačičnik je včeraj, ko so rumeni s 4:0 premagali mladinsko selekcijo, že sedel na klopi, 42-letnik pa je bil v času aktivne nogometne kariere nekaj manj kot tri leta član Domžal, za katere je odigral 73 tekem. Kot so zapisali na klubski spletni strani, se je Kačičnik v domžalski Športni park preselil že ob začetku sezone, saj je opravljal naloge trenerja v MNC Domžale.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Iličić bo kariero nadaljeval v Kopru

Po izteku pogodbe pri Mariboru čaka Josipa Iličića selitev v Koper. Kot poročajo Primorske…