Mariborčani so v zadnjem krogu z 0.2 premagali Domžalčane in tako s pozitivnim izidom pričakujejo sobotni derbi.


Derbi med Mariborom in Olimpijo je napovedal Jan Repas: “Vedno je lepo zmagati pred derbijem, po pozitivnem razpletu bo med tednom prisotna še dodatna delovna energija. Toda ne smemo razmišljati predaleč vnaprej, smo v finišu prvenstva in posvečamo se le vsaki naslednji tekmi. Strnili smo vrste, sledijo temeljite priprave in verjamem, da nas ob odličnem ozračju na tribunah čaka še en prijeten sobotni večer. Z za nas pozitivnim razpletom.”

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…