Prvo nedeljsko tekmo 23. kroga v PLTS sta v Kranju odigrala Triglav in Mura. Na izredno razmočeni zelenici, na kateri je srečanje občasno bolj kot na nogomet spominjalo na vaterpolo, sta se tekmeca razšla z neodločenim rezultatom 1:1.

Kranjčani so povedli že v 8. minuti. Iz prostega strela je v sredino kazenskega prostora podal Armin Čerimagić, Milan Milanović pa je bil višji od gostujočega kapetana Amadeja Maroše in tako dosegel že drugi zadetek v tem tednu v PLTS. V 18. minuti je bilo nevarno v kazenskem prostoru Triglava. Po prostem strelu Luke Bobičanca je vratnico zadel Alan Kaučič.

V 26. minuti pa so Muraši izenačili. Bobičanec je po dolgi žogi izigral ofsajd zanko Orlov in je s podajo mimo vratarja Arka zaposlil Luko Šušnjaro, ki mu ni bilo težko zadeti v prazno mrežo Triglava. V nadaljevanju srečanja se mreži nista več zatresli. Razlika med Muro in Triglavom na lestvici PLTS tako ostaja 10 točk.

Triglav : Mura 1:1