Vse bolj se zdi, da bo Aluminij naslednjo sezono nastopal v drugi ligi. Tekmecem enostavno niso kos, kar je pokazala tudi današnja tekma s Celjem, ki so jo šumarji zaključili s kar pol ducata prejetih zadetkov.


Tekma je bila za Aluminij končana že v prvem polčasu. Celjani so v prvih 45. minutah, mrežo Aluminija zatresli kar štirikrat. Med strelce so se vpisali Morozov, Zec, Nene Bi Junior Gbamble in Kuzmanović. V drugem polčasu so gostje nekoliko stopili s plina in dosegli “le” še dva zadetka. Pod svoj drugi zadetek na tekmi se je ponovno vpisal Zec, v zaključku pa je piko na i postavil rezervist Jakobsen. Gre tudi za najvišjo gostujočo zmago v letošnji sezoni.

Aluminij – Celje 0:6 (0:4)

Strelci: Morozov (9′), Zec (21′, 54′), Gbamble (31′), Kuzmanović (35′), Jakobsen (90+1′)

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…