Prav nič optimistično se ni začelo nadaljevanje prvenstva za privržence Brava. Serija slabih rezultatov je nogometaše iz Šiške pahnila na rob izpada. Zapovrh je Ljubljano zapustil glavni trener in tvorec vseh večjih tekmovalnih uspehov Brava Dejan Grabić. Odlično priložnost za prvo zmago pod novim trenerjem Alešem Arnolom so imeli Šiškarji danes zvečer na obračunu z Radomljami, ki so bile pred tem obračunom na 9. mestu.

Srečanje se je začelo po željah gostov iz Šiške, ki so po uigrani akciji iz kota prek Kramarića povedli. A Radomljani, ki so s prihodom Oliverja Bogatinova dobil nov veter v jadra so že do polčasa izid poravnali. Filip Čuić je s prefinjenim strelom ukanil Matijo Orbanića in poskrbel za veselje Mlinarjev na tribunah domžalskega športnega parka. V 78. minuti so domači odlično pletli mrežo pred vrati gostov, vse skupaj pa se je končalo s filigransko natančno podajo Hrvoja, ki je v kazenskem prostoru našel Esterja Soklerja, ta pa je žogo rutinirano pospravil v desni spodnji kot gola. Za piko na i je v 86. minuti poskrbel Uroš Korun, ki se je po podaji iz kota znašel sam enajst metrov od gola in žogo z glavo zabil v gol za končnih 3:1.

Radomljani so se tako povzpeli na osmo mesto, za sedmouvrščenim Bravom pa zaostajajo zgolj še za dve točki.