V prvi nedeljski tekmi četrtega kroga so se v športnem parku v Domžalah pomerili nogometaši Radomelj in Mure. Domači mlinarji so se v srečanje podali kot ena izmed dveh v tej sezoni še neporaženih ekip, gostje iz Prekmurja po so želeli že na tej tekmi svojo rezultatsko krivuljo obrniti nekoliko bolj navzgor.

V prvem polčasu smo spremljali nekoliko bolj zaspano predstavo obeh moštev, kar gre nekoliko pripisati tudi vremenskim pogojem. So pa Radomljani uspeli v 20 minuti unovčiti nezbranost v obrambi gostov. Po podaji Čućiča se je sam iz oči v oči z Matkom Obradovićem znašel Hadžić in dvoboj rutinirano dobil. Črno-beli so na svoj prvo priložnost čakali do 40. minuta, a je bil Daku z glavo nekoliko nenatančen.

V drugi del srečanja pa je Mura vstopila popolnoma drugače kot v prvega. Očitno je Čontala med polčasom uspel svoje varovance zbuditi do te mere, da so v uvodih minutah popolnoma zasenčili domačine. Že do 52. minute so si priigrali 3 konkretne priložnosti, sploh zadnja je bila nevarna, ko je Daku že preigral Velića, a zadel zunanji del desne vratnice. Trud Murašev je bil v 71. minuti poplačan. Mihael Klepač je z roba šestnajstih metrov z natančnim diagonalnim strelom v desni kot domačih vrat izid poravnal na 1:1.

Igra se je po izenačujočem zadetku nekoliko umirila. Do konca srečanja spremembe izida ni bilo in Radomljani tako še po četrti tekmi to poletje ostajajo neporaženi. Prekmurci so s točko sicer lahko zadovoljni, a zdelo se je, da bi si danes kaj lahko priborili vse tri.