Nogometaši Radomelj so včeraj odigrali prvo tekmo aktualnega pripravljalnega obdobja. V Športnem parku Radomlje so se mlinarji pomerili s selekcijo hrvaškega nogometnega sindikata, za katero igrajo nogometaši brez kluba. Tekma se je končala z neodločenim izidom, oba zadetka za slovenskega prvoligaša je dosegel Mario Čuić.


Radomljani se bodo pred začetkom nove sezone pomerili še s štirimi moštvi, in sicer z Radničkim iz Niša, Slaskom iz Vroclava, kranjskim Triglavom in hrvaško Gorico.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…