S pripravljalnimi srečanji je med zimskim premorom zaključila tudi Gorica, ki je v umagu moči merila z Jadran Dekani in slavila z 2:0.

Goričani so s srečanjem proti slovenskemu drugoligašu zaključili krajše priprave v Poreču. Za vodstvo plavo-belih je poskrbel Semir Smajlagić v 27. minuti srečanja, to je bil tudi edini zadetek v prvem polčasu. V nadaljevanju so bili znova nevarnejši Goričani, ki so tudi izkoristili eno od priložnosti, ob zaključku napada v 65. minuti je bil natančen Etien Velikonja in postavil končni izzid.

V soboto čaka Gorico prvo srečanje spomladanskega dela sezone, ko bodo gostovali na Areni Z’dežele, kjer jih bodo gostili Celjani.

ND Gorica – NK Jadran Dekani 2:0 (1:0)
Smajlagić 27′, Velikonja 65′

ND Gorica: Sorčan, Halilović, Tomiček, Lipušček, Celcer, Oršolić, Kotnik, Kolenc, Šipek, Velikonja, Smajlagić
Igrali so še: Likar, Hodžić, M. Kavčič, Veladžić, Matič, Jermol, L. Marinič, Leban, Filipović, Gulič

Zaos tali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratn…