Nogometaši Gorice so v Stojncih na tekmi s Partizanom zaključili prekmursko-štajerski del priprav na novo sezono. Ekipa Mirana Srebrniča je proti beograjskemu velikanu izgubila z 0:3.

Goričani so se v zaostanku znašli že po 14. minutah, potem ko je lani drugouvrščeno ekipo srbske superlige v vodstvo popeljal Ožegović. Do konca polčasa so si črno-beli priigrali še nekaj zrelih priložnosti, vendar so v zaključku akcij preveč grešili.

Beograjčani so do visoke zmage prišli v zaključku srečanja. V 70. minuti je z izjemnim udarcem z velike razdalje Vulićević povišal vodstvo, piko na i pa je po udarcu s kota pet minut pred koncem postavil Urošević.

Primorce je po tekmi čakal povratek domov, kjer bodo v lokalnem okolju še naprej pilili formo do pričetka nove sezone.

GORICA – PARTIZAN 0:3
Strelci: Ožegović (14′), Vulićević (70′), Urošević (85′)
Gorica: Sorčan, Curk, T. Kavčič, Lipušček, Celcer, Matić, Kolenc, Kotnik, Marinič, Osuji, Smajlagić. Igrali so še: Bičić, Panič Nardin, Tomiček, M. Kavčič, Kompara, Jermol, Humar, Džuzdanović, Filipović, Gulič, Jan Štrukelj.