Včeraj sta pripravljalni srečanji odigrala slovenska prvoligaša, in sicer Triglav iz Kranja ter Domžale.

Domžalčani so odigrali zadnje pripravljalno srečanje pred začetkom sezone, saj v prihajajočem tednu že pričnejo s kvalifikacijami za Evropsko ligo. Nasproti je stal srbski prvoligaš Voždovac, minimalno zmago so slavili Domžalčani. Edini zadetek je bil dosežen v 35. minuti srečanja, strelec je bil Dario Kolobarić.

Kranjčani so se v Krškem pomerili s srbskim prvoligašem in bili poraženi z rezultatom 2:3. V prvem polčasu ni bilo zadetkov, v nadaljevanju pa jih je bilo doseženih kar pet. V dresu Triglava sta zadetka dosegla Gaber Petric in Tim Idrizi.

NK Domžale – FK Voždovac 1:0
Kolobarić 35’

Domžale: Mulalić, Rom, Žinič, Ilić, Karič, Guček, Repas, Urbančič, Musija, Pečnik, Kolobarić

NK Triglav Kranj – FK Vojvodina 2:3
Petric, Idrizi

NK Triglav Kranj: Čadež, Kryeziu, Arh-Česen, Mlakar, Šalja, Tijanič, Rogelj, Majcen, Mertelj, Herić, Aliaga

NZS odgovarja na očitke Guberca. Je Maribor res zaobšel pravila?

Veliko prahu je dvignila informacija Ekipe, ki je pisala, da naj bi Maribor ponudil stimul…