Triindvajseti krog Prve lige Telekom Slovenije sta odprla velenjski Rudar in ljubljanska Olimpija. Srečanje se je končalo z remijem, z rezultatom 1:1.

Ljubljančani so držali niti igre v svojih rokah in povedli v 39. minuti, ko je povratno podajo Stefana Savića na enajst metrov izkoristil Endri Cekici, ki je z natančnim strelom ugnal domačega vratarja Mateja Radana. To je bil tudi edini zadetek v prvem delu in ob polčasu je na semaforju kazalo 0:1.

V nadaljevanju so knapi uspeli izenačiti, v 66. minuti je Marko Ćosić izkoristil neodločnost gostujoče obrambe in zadel v nebranjena vrata. Rudar je prišel do prve točke v spomladanskem delu, medtem ko Olimpija ostaja brez zmage in ima zgolj dve točki prednosti pred Mariborom.

NK Rudar Velenje – NK Olimpija 1:1
Ćosić 66’; Cekici 39’

V petek ob 17.30 bodo nogometaši Maribora pred praznimi tribunami Ljudskega vrta gostili R…