Drugi današnji dvoboj Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran na ŽAK-u, kjer je sta se pomerila Bravo in Aluminij. Na srečanju je bilo videti malo število priložnosti za zadetek, končni rezultat je bil 0:0.

Ob polčasu so mreže mirovale, najlepšo priložnost je imel po kotu David Brekalo, v 35. minuti je po kotu meril preko vrat. V drugem polčasu so znova prvi zapretili domači, v osmi minuti nadaljevanja je proti gostujočem vratarju sam stekel Aljoša Matko, vendar je sprožil preko vrat. Le tri minute kasneje bi lahko šumari povedli, vendar je tudi Ivan Kontek po kotu žogo poslal mimo vratnice. V 83. minuti so bili blizu zmagi nogometaši Bravo, okvir vrat je po strelu z glavo stresel Mustafa Nukić. Odlično se je izkazal domači vratar v sodnikovem dodatku, ki je poizkus Jureta Matjašiča izbil v kot in ostalo je pri začetnih 0:0.

NK Bravo – NK Aluminij 0:0