Ljubljanska Olimpija, vodilna v Prva liga Telekom Slovenije, je v Čatežu odigrala še drugo prirpavljalno tekmo. Pomerili so se s sosednjimi Brežicami in slavili z rezultatom 2:0. Zeleno-beli so dosegli po zadetek v vsakem polčasu, Jurčević je bil uspešen v 36. minuti, medtem ko je zmago v 85. minuti potrdil Lupeta.


Zmaji se bodo v četrtek v čatežu pomerili z drugo ekipo Dinama iz Zagreba.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Feta po odlični sezoni dobiva novo priložnost v Ljudskem vrtu

Beha r Feta je po odličnih predstavah v minuli sezoni dobil drugo priložnost v Mariboru. P…