Nocoj so Stožice gostile dvoboj prvega kroga Prve lige Telekom Slovenije, med ljubljansko Olimpijo in Gorico. Še druge zaporedne zmage so se veselili zmaji, končni rezultat pa je bil 1:0.

V prvem polčasu so se Goričani dobro upirali zeleno-belim, kljub temu je njihov vratar Uroš Likar enkrat klonil. V 13. minuti srečanja ga je premagal Djordje Ivanović, ki je prejel natančno podajo na rob vratarjevega prostora. Na samem začetku drugega dela so nevarno zapretili gostje, po kotu je žogo z glavo malce preko vrat poslal Oyewusi. Do konca srečanja sta nasprotnika poizkusila doseči drugi zadetek na tekmi, a jim ni uspelo in ostal je rezultat iz prvega polčasa.

NK Olimpija – ND Gorica 1:0