Zadnja tekma 18. kroga Prve lige Telemach, se je odigrala v Stožicah. Tokrat je bil na sporedu ljubljanski derbi, na katerem je Olimpija gostila ekipo Brava. Tekma se je končala z rezultatom 1:1.

Pogoji za igro so bili vse prej kot idealni, poleg nizkih temperatur je igralcem veliko preglavic povzročala uničena zelenica. Obe ekipi sta si priigrali veliko priložnosti, v zaključku akcij pa je obema ekipama primanjkovalo koncentracije. Prvi polčas se je odvijal v dveh delih. V uvod tekme so odločneje krenili igralci Olimpije, v drugi polovici prvega polčasa pa so si več priložnosti ustvarili varovanci Aleša Arnola. Ekipi sta na odmor odšli brez doseženega in prejetega zadetka.

Trener Olimpije, Zoran Zeljković, je v drugem polčasu opravil kar pet menjav. Rezultatskih sprememb ni bilo, vse do 76. minute, ko je za domače zadel Redi Kasa. Albanski napadalec je dosegel svoj prvi zadetek v slovenskem državnem prvenstvu. Odgovor gostov je sledil deset minut kasneje, ko je z glavo v polno meril Matej Poplatnik in s tem postavil končnih 1:1.

Naslednja tekma za Olimpijo je 10. decembra, ko se bodo odpravili na gostovanje v Koper. Bravo pa bo na izkupiček treh točk upal doma proti Rogaški.

Naloži več novic od KF

Kukovec poskrbel za točko mlinarjev, Bravo niz neporaženosti povišal na šest tekem

V domžalskem športnem parku je dolgo časa kazalo, da bodo Šiškarji vknijžili že četrto zap…