Po poročanju bolgarskih medijev sta tako Olimpija kot Maribor izrazila zanimanje za Jordija Goveo, kapetana bolgarskega kluba PFC Beroe. Govea, 25-letni ekvadorski bočni branilec, je s svojimi predstavami pritegnil pozornost obeh največjih slovenskih klubov, ki si želita še dodatno okrepiti svoje vrste pred nadaljevanjem sezone.


 

Govea ima zanimivo preteklost, saj je svojo nogometno pot začel v mladinskem pogonu Reala Madrida, kjer je igral do 19. leta. Nato se je preselil v Anglijo, kjer je oblekel dres Swansea Cityja, preden je nadaljeval svojo kariero v ZDA pri Cincinnati 2. Njegove izkušnje iz različnih lig in držav so ga oblikovale v vsestranskega branilca, kar ga naredi še posebej zanimivega za klube, ki iščejo okrepitev na bočnih položajih.

 

Za zdaj še ni jasno, ali bo Govea svojo kariero nadaljeval v Ljubljani ali Mariboru, vendar naj bi bila odločitev sprejeta v kratkem.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od K. S.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Največja okrepitev Celja tega poletja, Zabukovnik se je po 310 dneh vrnil v poln pogon

Kar 310 dni je trajala kalvarija Marka Zabukovnika, potem ko je pomemben člen v udarni zas…