Prvo tekmo v zimskem pripravljalnem obdobju je danes odigrala tudi Mura, ki je v Fazaneriji gostila madžarskega prvoligaša ZTE. Dvoboj se je končal brez zmagovalca.

Trener črno-belih Ante Šimundža je v vsakem polčasu na teren poslal drugo enajsterico. Čeprav so v prvem delu Murskosobočani delovali bolje na terenu so najlepšo priložnost sredi polčasa zapravili gostje, ki so stresli okvir vrat. Kljub vsemu sta ekipi na odmor odšli brez doseženega zadetka. Povsem drugačna zgodba se je na terenu odvila v drugem delu, v katerem je padlo kar šest zadetkov. Gostje iz Madžarske so med 54. in 75. minuto bili uspešni kar trikrat in povedli z udobnih 0:3, a se Prekmurci niso predajali. Že minuto po tretjem zadetku je Kous z udarcem iz voleja znižal na 1:3, sledil pa je odličen zaključek domačinov. V 88. minuti je Gorenc na svoji prvi tekmi v črno-belem dresu znižal na 2:3, v sodnikovem dodatku pa je nato Maroša kronal pritisk domačinov iz postavil končnih 3:3.

MURA – ZTE 3:3 (0:0)
Strelci za Muro: Kous (76′), Gorenc (88′), Maroša (90+2′)

Za Muro so igrali: Obradović, Karničnik, Kaučič, Maruško, Pucko, Šporn, Kouter, Simić, Knežević, Šušnjara, Cipot. Drugi polčas: Šafarić, Kous, Gorenc, Laci, Šturm, Brkić, Horvat, Bubnjar, Maroša, Mandić, Žižek.