Nogometaši Mure nadaljujejo s pripravami na nadaljevanje sezone v Prvi Ligi Telekom Slovenije. Varovanci Anteja Šimundže so po visoki zmagi nad Radomljami tokrat odigrali pripravljalno tekmo proti ptujski Dravi in zmagali s 5:1.

Na tekmi, kjer sta polčasa trajala 55 minut, so v uvodnih minutah prvi povedli gostje iz Ptuja, nato pa so črno-beli prestavili v višjo prestavo in le nekaj minut kasneje po zadetku Kevina Žižka izid poravnali. Klemen Šturm je domačine popeljal v vodstvo z dobro izvedenim prostim strelom, izid prvega polčasa pa je postavil Nino Kouter. Tretjeuvrščena ekipa državnega prvenstva je v drugi polčas vstopila s spremenjeno in pomlajeno zasedbo, a so domačini tudi v tem delu igre potrdili svojo kakovost. Z dvema zadetkoma se je najbolj izkazal mladinec Maksimiljan Zorman, omeniti pa še velja obrambo Matka Obradovića, ki je zaustavil strel iz bele točke.

Mura – Drava Ptuj 5:1 (3:1)