Na Fazaneriji sta se v 9. krogu Prve lige Telemach udarila Koper in Mura. Domačini so v 3. minuti srečanja po podaji Šrolerja povedli preko Morrisa, ki je s škarjicami premagal koprskega vratarja. Muraši so še dalje pritiskali proti vratom Kopra in v 18. minuti po igri z roko Mittendorferja prišli do enajstmetrovke. Odgovornost je prevzel Bobičanec, slednjemu pa je slavje preprečil Golubović. Ekipi sta na odmor odšli z rezultatom 1:0.

V drugi polčas so odločneje krenili gostje iz obale, ki so v 47. minuti prišli do izenačenja. Po desni strani je v kazenski prostor prišel Vešner Tičić ter zaposlil Osujija, ki se je pred golom domačinov odlično odzval ter premagal Obradovića. Po 15 minutah igre v drugem polčasu so po Beganovićevi igri z roko do najstrožje kazni prišli tudi Koprčani. Odgovornost je prevzel kapetan gostov Kotnik, vendar grdo zastreljal priložnost za popolni preobrat. V 79. minuti je igro zapustil nesrečni Kotnik, ki je ob zapravljeni enajstmetrovki enkrat stresel še okvir vrat, že v naslednjem napadu pa so po kotu do ponovnega vodstva prišli domačini. Bobičanec je v kazenskem prostoru lepo našel Balažica, slednji pa je z glavo žogo pospravil za hrbet gostujočega vratarja. Rezultat se do konca srečanja ni spremenil, lanski udeleženci konferenčne lige pa so se veselili tretje zmage v letošnji ligaški sezoni.

NŠ Mura – FC Koper 2:1 (1:0)