Zadnji dvoboj tretjega kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Stožicah, kjer je domača Olimpija gostila Muro.

Prvi polčas ni ponudil veliko priložnosti, Matko Obradović je moral enkrat reševati napako obrambe, v napadu pa je bil ob koncu polčasa nevaren Andrija Filipović. V 40. minuti je pobegnil domači obrambi, a žogo poslal nekoliko nad golom zeleno-belih in ostalo je pri začetnih 0:0.

V drugi polčas sta nasprotnika krenila nekoliko bolj napadalno in hitreje prihajala do priložnosti. V 56. minuti je bilo zelo vroče pred vrati Žige Freliha, ki se je izkazal z obrambo, v drugem poizkusu pa je žoga zletela za las mimo vrat Olimpije. V 71. minuti je Kevin Žižek poizkusil iz 18-ih metrov, tudi tokrat je žoga zgrešila cilj. Dve minuti kasneje bi črno-beli lahko kaznovali napako Freliha, vendar je Luka Bobičanec žogo poslal preko vrat. Do konca srečanja sta mreži ostali nedotaknjeni in nasprotnika sta si razdelila po točko.

NK Olimpija – NŠ Mura 0:0

Peričić: Suspendiran sem bil, ker sem treniral na prost dan

Kratka in vse prej kot sladka, je bila epizoda Simona Rožmana na klopi Maribora, vseeno pa…