Tudi danes sta dva slovenska prvoligaša izkoristila reprezentančni premor, Kranjčani so gostovali v srbski prestolnici, medtem ko so Muraši gostovali v hrvaški prestolnici.

Nogometaši kranjskega Triglava danes odigrali prijateljsko srečanje v srbski prestolnici, kjer so se pomerili z tamkajšnjim prvoligašem FK Zemunu. Orli so imenitno odigrali prvi polčas, ki so ga po zadetkih Tijanića in Majcna tudi dobili. V drugem polčasu so gostitelji rezultat popolnoma obrnili v svojo korist in na koncu slavili z 3:2

FK Zemun :  Triglav Kranj 3:2 (0:2)

Tijanić, Majcen

Tudi nogometaši murskosoboške Mure so reprezentančni premor izkoristili za prijateljsko srečanje. Črno-beli so se danes pomerili z zagrebškim Dinamom, varovanci Anteja Šimundže pa so v drugem delu nadoknadili zaostanek z 0:2, ter po zadetkih Amadeja Maroše in Nina Kouterja prišli do remija z renomiranim nasprotnikom.

Dinamo Zagreb : Mura 2:2 (0:2)