Nogometaš ljubljanske Olimpije, ki je v Ljubljano posojen s strani zagrebškega Dinama Luka Menalo, je na svojem Instagram profilu pohvalil Ljubljano z besedami, “Ljubljana je najlepše mesto.” Včeraj so na Kodeljevem pričeli s treningi tudi nogometaši Olimpije.


Menalo je v tej sezoni na triindvajsetih tekmah dosegel sedem zadetkov in vpisal pet asistenc. Napadalec je eden najpomembnejših členov vodilnega moštva Prva liga Telekom Slovenije, zadovoljen pa je tudi z bivanjem v Ljubljani.

Instagram Luka Menalo

 

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…