Na tekmi med Radomljami in Muro smo bili priča dramatičnemu razpletu, kjer pa ni bilo končnega zmagovalca (2-2).

Radomljani so povedli v 24. minuti prek Marka Božića. Slednji je iz neposredne bližine matiral Matka Obradovića, ko je lepo izkoristil podajo Ivana Šarića. Zadnjeuvrščeno moštvo je imelo še eno izjemno priložnost v 45. minuti. Po prekršku Jana Gorenca nad Šarićem je Mark Zabukovnik izvajal enajstmetrovko, a se je z obrambo izkazal Obradović. Radomljani so tako ob odmoru vodili z minimalno prednostjo.

V drugem polčasu smo lahko spremljali pravo dramo. Radomlje so v 60. minuti podvojile svojo prednost. Še drugi zadetek na tekmi je s fantastičnim projektilom z okoli 20 metrov dosegel Božić. Kazalo je že, da bodo Radomljani iz boja z aktualnimi prvaki odnesli pomembne točke. A sledile so minute Mure. V 72. minuti je Mitja Lotrič uspešno izvedel enajstmetrovko in znižal zaostanek Prekmurcev. V 87. minuti pa so nogometaši Mure prišli do izenačenja. Še tretjič v sezoni je zabil Amadej Maroša in pokopal upe Radomljanov o zmagi.

Nasprotnika sta se tako razšla brez zmagovalca.