Na drugi pripravljalni tekmi so nogometaši Maribora proti Spartak Trnavi remizirali. Obračun slovenskih prvakov proti lani tretjeuvrščeni ekipi slovaškega prvenstva se je končal z 2:2.

Vijoličasti so z dobro in kombinatorno igro navdušili predvsem v prvem polčasu, ko je Radovan Karanović na teren poslal enajsterico, ki bo bržčas v veliki meri stala na terenu tudi na prvi evropski preizkušnji proti Šahtjor Soligorsku. Ivan Brnić, Roko Baturina in Marko Božić se za zdaj kažejo kot okrepitve v pravem pomenu besede in zadetek v polno športnega direktorja Marka Šulerja. Baturina se je med strelce vpisal že v peti minuti, ko je preigral nasprotnika in hladnokrvno zaključil v daljši vratarjev kot. Kmalu zatem je Brnić z odlično akcijo v kazenskem prostoru našel Nina Žuglja, toda visokorasli krilni igralec je z bližine stresel le okvir vrat. Slovaki so v 28. minuti rezultat uspeli poravnat, saj je Alex Ivan uspešno realiziral strel z bele točke, toda zelo razpoloženi Brnić je praktično v naslednjem napadu poskrbel za novo vodstvo Maribora, ko se je z odlično podajo v prazen prostor izkazal Božić. Slovaki so do konca polčasa še enkrat resno zapretili, vendar je okvir vrat tokrat rešil Maribor. V drugem delu je Karanović na teren poslal novo enajsterico, ki si je priigrala nekaj resnih priložnosti, v ospredju je bil predvsem Žan Vipotnik, toda slovaška mreža se več ni zatresla. Za razliko od Štajercev je uspešnejše bilo moštvo iz Trnave, ki je do izenačenja in končnih 2:2 prišlo že na uvodu v drugi polčas. Po slabem posredovanju Alexandra Bergsna je zabil Kelvin Boateng.

Maribor – Spartak Trnava 2:2 (2:1)
Baturina (5′), Brnić (30′); Ivan (28′ 11m), Boateng (50′)
Začetna postava Maribora: Pridgar, Milec, Watson, Mitrović, Sikošek, Makoumbou, Repas, Žugelj, Brnić, Božić, Baturina. Igrali so še: Bergsen, Mutavčić, Pihler, Šoštarič Karić, Koderman, Guerrico, Antolin, Maher, Šturm, Vipotnik, Sirk.