Nogometaši Maribora nadaljujejo svoj izvrsten niz. Padlo je tudi Radomlje, tokrat so bili igralci še dodatno navdahnjeni, v mrežo Radomelj so pospravili kar sedem zadetkov. Na zadnjih štirih tekmah so zabili kar 19 zadetkov, prejeli pa enega samega.

Maribor je silovito že začel in po 22. minutah že vodil s 3:0, do konca polčasa pa so zabili še enkrat in že na prvi odmor odšli s prednostjo štirih zadetkov. Tudi v drugem polčasu so nadaljevali v enakem tempu, zadetka so se veselili še trikrat. Osrednja figura srečanja je bil Žan Vipotnik, ki je zadel trikrat. Po zadetek pa so prispevali še Božić, Brnić in Laušić. Maribor se je z zmago vsaj začasno zavihtel na tretje mesto.

NK Maribor-NK Radomlje 7:0 (4:0)
Strelci: Vipotnik (6′, 10′, 49′), Božić (45′), Brnić (65′), Laušić (80′)