Za nogometaši Maribora je nova pripravljalna preizkušnja, in še drugi zaporedni poraz v  Turčiji. Gruzijci so povedli že v 18. minuti, ko je Pirića premagal Shengelia. Tik pred odhodom na odmor so Gruzijci povišali svoje vodstvo, ko je mrežo vijoličastih še drugič zatresel Shengelia.

Vijoličasti, ki so v nadaljevanju želeli znižati rezultat blizu znižanju so bili dobrih devet minut pred iztekom rednega dela a je vratar Perales strel Derviševića ubranil. Tik pred koncem srečanja še drug najstrožja kazen na srečanju, tokrat za Gruzijce, ki so jo preko Kutalia uspešno realizirali za končnih 3:0.

NK Maribor : Dinamo Tbilisi 0:3 (0:2)

NK Maribor: Pirić, Milec, Rajčević, Uskoković, Kolmanić, Dervišević, Vrhovec (63` Pihler), Felipe Santos (46` Žugelj), Kramarić (72` Matko), Tavares (79` Mulahusjenović), Zahovič (68` Vršić)