Iz Nogometne zveze Slovenije so sporočili rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL. Licenčna komisija NZS je za sezono 2022/23 vsem desetim prosilcem podelila licenco za 1. SNL. Vsem klubom, z izjemo Radomelj, je bila podeljena tudi mednarodna UEFA licenca za nastope v evropskih tekmovanjih.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Aluminij zapustil dvojec, blizu odhoda tudi drugi strelec minule sezone

V ta boru Aluminija nadaljujejo s kadrovanjem pred prihajajočo sezono, ki bo za rdeče-bele…