Zadnji dvoboj 23. kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Domžalah, kjer so rumeni gostili Celjane. Srečanje je bilo odigrano v deževnem vremenu, končal pa se je z delitvijo točk, z rezultatom 1:1.

V prvem polčasu ni bilo veliko priložnosti, najresnejšo so izkorisitli grofje, Mitja Lotrič je izkoristil hiter napad in sam zdrvel proti vratarju Ajdinu Mulaliću in ga premagal s strelom v daljši vratarjev kot. V 63. minuti so imeli Domžalčani priložnost za izenačenje, z roba kazenskega prostora je poizkusil Kim Dohyun, a je vratnica preprečila izenačenje. Do izenačujočega zadetka so domači prišli v 75. minuti, žogo je z glavo v lastno mrežo poslal Advan Kadušić. V 81. minuti je z glavo zapretil Matej Podlogar, vendar je žoga za las zgrešila cilj. Domžalčani so tako osvojili prvo točko v spomldanskem delu.

NK Domžale – NK Celje 1:1
Kadušić 75′; Lotrič 42′

Domžalčani do pomembnih točk

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…