Nogometaši novomeške Krke so zgodaj popoldne gostovali v Krškem, kjer so se na igrišču z umetno travnato površino pomerili z domačim drugoligašem in v devetem pripravljalnem obračunu prišli še do četrte zmage.


Za minimalno zmago Novomeščanov je tik pred polčasom po prostem strelu Carevića zadel Marošević, ki se je najbolje znašel v gneči pred golom Krčanov. Slednji so v prvem polčasu zagrozili s prostim strelom Jakolića, iz roba kazenskega prostora pa je poizkušal tudi Dvorančić, medtem ko so Dolenjci zapretili preko Kastrevca in Maroševića, v drugem delu igre pa je tempo igre po številnih menjavah nekoliko upadel. Krka se bo v ponedeljek pomerila s Šenčurjem, Krško pa se bo prihodnjo nedeljo pomerilo s kranjsko Zarico.

KRŠKO 0:1 KRKA
Marošević
Krka: Obradović, Rašić, Vučkić, Krljanović, Buden, Dežmar, Ranić, Marošević, Kastrevec, Carević, Kramarič. Igrali so še: Vidergar, Mojstrovič, Žugelj, Balkovec, Kočevar, Košnik, Perić in Kramar. Trener: Adnan Zildžović.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz 2. liga
Komentarji so onemogočeni.

Poglejte še

Mura do druge okrepitve – prihaja bočni branilec z reprezentančnim pedigrejem

Mura je v svoje vrste pripeljala drugega poletnega novinca. Iz Celja se v Prekmurje seli N…