V primeru, da bi bil večni derbi Olimpije in Maribora v soboto odigran, bi imel Roman Rogelj, disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije, verjetno nekaj več pisanja z disciplinskimi ukrepi. Tako je bila pod Rogljevim drobnogledom zgolj tekma v Zavrču in Velenju.


V obračunu Zavrča in Celja, ki sta se pomerila na zahtevnem in slabo pripravljenem igrišču, je sodnik Mitja Žganec posegel po osmih kartonih, tudi rdečega, saj je bil v končnici tekme izključen gostujoči branilec Marko Krajcer, ki bo tako izpustil jutrišnji pokalni dvoboj z Olimpijo. Zavrčani so bili opozorjeni s petimi rumenimi kartoni, zaradi česar bodo v blagajno NZS prisiljeni nakazati 300 evrov, enak znesek pa bodo morali plačati tudi Koprčani, saj so v Velenju ravno tako nabrali pet rumenih kartonov.

Ob že omenjenem Krajcerju bo jutrišnje pokalne tekme s tribune spremljala še šesterica nogometašev. Celjani bodo v povratno srečanje z Olimpijo, ki bo pogrešala Matica Finka, krenila še brez Osmana Alija in Tadeja Vidmarjerja. Velenjčani bodo v Ljudskem vrtu zaigrali brez Nikole Tolimirja, pomembna aduta pa bosta manjkala tudi v ptujsko-završkem obračunu. Novopečeni završki strateg Milko Đurovski v obračunu z nekdanjim klubom ne bo smel računati na Zlatana Muslimovića, Ptujčani pa bodo pogrešali kapetana Nastjo Čeha, saj je nekdanji reprezentant Slovenije v ligaški tekmi z Veržejem prejel dva rumena kartona.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Zmajski dragulj poletel v Belgijo: Florucz Olimpijo zamenjal za prvake iz Bruslja

Po dveh sezonah v zeleno-belem dresu se Raul Florucz poslavlja od Ljubljane. Eden najbolj …