Na Bonifiki so Koprčani nadaljevali z dobrimi predstavami ter so proti Radomljanom zmagali tretjič v nizu. Kanarčki so mlinarje odpravili s kar 5:0, ponovno je blestel Andrej Kotnik.

Sedemindvajsetletni Primorec v tej sezoni igra kot prerojen in je z novima dvema zadetkoma trdno zasidran na prvem mestu lestvice strelcev. Radomljani so v Koper pripotovali s popotnico dveh zmag in dveh remijev, toda že sam uvod obračuna je dal slutiti, da se bo njihova serija neporaženosti zaključila na Obali. Že v prvi minuti se je po izjemni podaji Ivana Novoselca sam pred gostujočim vratarjem znašel Bede Osuji in rutinirano žogo poslal v mrežo. V osmi minuti so varovanci Nermina Bašića bili zelo blizu izenačenju, ko se je v odličnem položaju znašel Nedim Hadžić, a je 23-letnik priložnost prepoceni zapravil in žogo poslal mimo vrat. Let pet minut kasneje je svoj prvi zadetek večera zabil Kotnik, ki je izid polčasa postavil z uspešno izvedeno enajstmetrovko.

V drugem delu so Koprčani bili še bolj učinkoviti ter so za hrbet Emila Velića poslali še tri žoge. Po uri igre je po predložku Milana Šimčaka z leve ponovno zabil Kotnik, ki je svoj peti zadetek v petih krogih zabil z glavo. V 68. minuti je Kaheem Parris hladnokrvno izkoristil hudo napako gostujoče obrambe in povišal na 4:0, za petardo v mreži Radomelj pa je z lepim strelom v sodnikovem dodatku poskrbel Anis Jašaragić. Koprčani so s četrto zmago v sezoni vsaj za 48 ur, zaradi boljše razlike v zadetkih, prevzeli prvo mesto na lestvici.

Koper – Radomlje 5:0 (2:0)
Osuji (1′), Kotnik (13′ 11m, 60′), Parris (68′), Jašaragić (90+2′)