Koprčani so se na Bonifiki pomerili z bosanskim drugoligašem Slobodo iz Tuzle, ki jo vodi priznani trener Miroslav Ćiro Blažević, in se razšli brez zmagovalca, končni izid tekme je bil 1:1.

Prvi polčas so bolje začeli gostje iz Tuzle in si priigrali nekaj zrelih priložnosti za zadetek. Eno od teh so uspešno realizirali v 18. minuti, ko je Mehidić streljal z leve strani, domači vratar je odbil njegov udarec, odbitek pa je Huseinbašić pospravil v mrežo Kopra. Kanarčki v prvem delu niso navdušili z igro, zato so se v drugem delu prebudili in prevzeli pobudo na zelenici. V 71. minuti je sodnik na veliko ogorčenje gostov dosodil najstrožjo kazen. Iz bele točke je bil uspešen Štulac in postavil končni izid 1:1.

LUKA KOPER 1:1 SLOBODA TUZLA