Olimpija bo po veliki zmagi na derbiju, naslednjo tekmo odigrala brez Dina Skenderja. Slednji je na včerajšnji tekmi prejel rumeni karton, ki je bil drugi v letošnji sezoni, kar pomeni, da ga na naslednji tekmi nebo na klopi Olimpije.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Saitoski odšel, Osuji prišel

Napad Aluminija bo v prihajajoči sezoni povsem neprepoznaven, v primerjavi z minulo sezono…