Koper je v težkih igralnih pogojih uspel zabeležiti novo zmago, z 1:2 so v Spodnji Šiški premagali ljubljanski Bravo.

Po tekmi je trener Brava Dejan Grabić dejal: ”Koper je odigral zrel prvi polčas in se hitreje prilagodil razmeram na zelenici, medtem ko smo se mi mučili. V drugem polčasu smo stvari popravili. Bili smo čvrsti in žoge pošiljali na prava mesta. S takšnim pristopom smo si priigrali tudi nekaj priložnosti, a na koncu je bilo to premalo za točke. Čeprav imamo veliko neizkušenih igralcev, želimo slaviti tudi na takšnih tekmah. Drugi polčas je bil zares dober in žal mi je, da nismo bili nagrajeni z golom. Igralci so dali vse od sebe.”