Slovenski državni prvaki iz Celja bodo zadnjo pripravljalno tekmo pred začetkom nove sezone odigrali z zagrebškim Dinamom.


Grofje bodo tekmo z aktualnim državnim prvakom Hrvaške in udeležencem Lige prvakov v zadnji sezoni, na glavnem stadionu Maksimir, odigrali v soboto, s pričetkom ob 18. uri.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Aluminij zapustil dvojec, blizu odhoda tudi drugi strelec minule sezone

V taboru Aluminija nadaljujejo s kadrovanjem pred prihajajočo sezono, ki bo za rdeče-bele …