Celjani so včeraj v 21. krogu Prve Lige Telekom Slovenije zabeležili še sedmo prvenstveno zmago. Po srečanju je bil bistveno bolj zadovoljen z rezultatom domači trener Dušan Kosič, ki je seveda zadovoljen z novimi tremi točkami: »Mislim, da smo odigrali korektno tekmo. Bila je zanimiva do zadnjega in seveda smo si želeli treh točk. Dobro smo odprli tekmo, tako kot smo si želeli, bili smo agresivni, konkretni. Imeli smo tudi slaba obdobja v igri, ampak pomembno je to, da smo svoje delo opravili dobro in da smo zasluženo osvojili tri točke. Izjemno razočaran sem zaradi poškodbe Luke Kerina, upam, da bodo preiskave pokazale, da ni tako hudo. To zmago smo tudi drago plačali.«

Goričani, so še v drugem poskusu ostali praznih rok, Miran Srebrnič pa je razlog za poraz našel v slabem začetku svojih fantov: »Mislim da smo slabo začeli tekmo, takoj smo dobili gol. Nismo uspeli zdržati, kompaktnosti na igrišču, pustili smo preveč prostora. Šele nekje v 20. minuti smo ujeli ravnovesje, ki se je potem držalo skozi celotno srečanje. V prvem polčasu nam prav veliko ni uspelo, drugi polčas bi je bil boljši. Potem ko je bilo 2:0 je bila tekma odločena, če bi držali 1:0, bi iskali izenačenje. Začetek je bil slab, gol je padel iz prve priložnosti, tako da zaslužen poraz.«