Vse kaže na to, da so Domžale dobro pripravljene pred nadaljevanjem sezone v Prvi Ligi Telemach. Tokrat so na pripravljalni tekmi konkretno “razmontirale” nasprotnika, z 8:0 je namreč padel novopečeni gruzijski drugoligaš FC Kolkheti Khobi.


To je bila za varovance Simona Rožmana druga zmaga na letošnjih zimskih pripravah, prva v Umagu. Med strelce so se vpisali Jošt Pišek (2x), Bartol Barišić (3x), Mirza Hasanbegović, Benjamin Markuš in Žiga Repas, ki je dodal piko na i ob veliki zmagi. Zanimivo je tudi to, da so vsi zadetki padli v drugem polčasu.

Sicer so Domžale tekmo začele v postavi: Tratnik, Brecl, Fazlić, Nwankwo, Ficko, Offenbacher, Topalović, Pišek, Bukovec, Barišić, Hasanbegović, v nadaljevanju pa so zaigrali še: Mutavčić, Đurić, Markuš, Vuk, Hodžić, Repas, Podlogar, Saitoski, Strajnar in Husmani.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Mariborčanom se obeta bližnje gostovanje, Koprčani v primeru uspeha na Norveško

Troj ici slovenskih evropskih klubov se je danes na žrebu v švicarskem Nyonu pridružil tud…