Na Stadionu Žak je preteklo soboto NK Bravo gostil letošnje povratnike v prvoligaško konkurenco, moštvo ND Gorice. To je bila sploh prva uradna tekma teh dveh tekmecev, ki si je končala z rezultatom 4:1 v korist domačinov. Po zadetkih Ogrinca in Brekala je gostom nekaj upanja z golom za 2:1 vrnil Hodžić, ki je že dve minuti kasneje izničil svoj trud z zadetkom v lastno mrežo. Končni rezultat je v 81. minuti postavil Kancilija.

Dejan Grabić, glavni trener moštva iz Šiške, je bil po srečanju zadovoljen z zmago, v svojem stilu pa je v predstavi svojih nogometašev izpostavil tudi nekaj pomankljivosti: “Plan je uspel, a nismo do potankosti uspeli izvajati dogovora, sploh v trenutku, ko osvojimo žogo. Vseeno mislim, da smo dovolj vztrajali in bili, sploh v drugem polčasu, dovolj natančni v situacijah okrog kazenskega prostora Gorice. Tako smo tekmo znali dokaj mirno pripeljati do konca in osvojiti tri točke.”

Bravo – Gorica 4:1 (1:0)
Strelci: 1:0 Ogrinec (33.), 2:0 Brekalo (57.), 2:1 Hodžić (61.), 3:1 Hodžić (63./avtogol), 4:1 Kancilija (81.).