Včeraj so iz celjskega prvoligaša sporočili, da knežje mesto zapuščata branilec Gal Zorko in napadalec Elvir Ibišević.


Dvajsetletni Gal Zorko je za grofe v lanski sezoni zbral štiri prvenstvene nastope, v katerih je zbral 218 igralnih minut, medtem, ko je bosanski napadalec Elvir Ibišević dres grofov nosil 22 krat ob tem pa dosegel tudi zadetek.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…