Drugo srečanje 14. Kroga Prva liga Telekom Slovenija sta v Kranju odigrala domači Triglav in gostje iz Celja. Nasprotnika sta bil v prvem polčasu precej izenačena, nekoliko več časa so imeli žogo v posesti Celjani. Prvo resnejšo priložnost so si priigrali gostje, v 15. minuti je povratno žogo Filip Dangubić poslal za las mimo domačih vrat. Oba nasprotnika sta poizkušala s predložki v kazenski prostor, vendar napadalci niso uspeli resneje ogroziti vratarjev. V 27. minuti je iz prostega udarca premalo natančno meril Ljubljančan v dresu Celja, Luka Žinko. Osem minut kasneje so od daleč poizkusili Triglavani, vendar so merili ravno v gostujočega vratarja. Najlepše priložnosti za dosego zadetka so si gostje priigrali pred odhodom na odmor, obakrat se je odlično izkazal vratar Džafić. V 43. minuti je najprej z roba kazenskega prostora poizkusil Travner,le minuto kasneje pa se je v odlični priložnosti znašel, z levico je poizkusil Rudi Požeg Vancaš, ostalo je pri 0:0.

Drugi polčas sta nasprotnika začela nekoliko bolj razigrano, prvo priložnost za zadetek pa so izkoristili gostje. Glavni sodnik je dosodil kazenski udarec v korist gostov po prekršku Arh Česna, zanesljiv izvajalec je bil v 55. minuti Žinko. Šest minut kasneje je v kazenskem prostoru poizkusil Podlogar, njegov strel je gostujoča obramba uspela blokirati. V nadaljevanju srečanja si nasprotnika nista priigrala resnejših priložnosti, poizkušali so predvsem s streli od daleč. V 84. minuti se je še drugič na tekmi zatresla mreža domačih, z glavo je natančno meril Lovro Cvek in postavil končni izid srečanja. Do konca tekme so domači želeli ublažiti poraz, vendar niso uspeli resneje ogroziti vratarja Metoda Jurharja in gostje so slavili z 0:2.

Celjani so vpisali tretjo zmago v sezoni, odločilna sta bila zadetka Luke Žinka in Lovra Cveka, oba v drugem polčasu. Triglav z osmimi osvojenimi točkami ostaja na predzadnjem mestu prvenstvene lestvice.