Celje je v Turčiji na drugi tekmi proti ruskemu klubu ponovno vknjižilo spodbuden rezultat. Po remiju proti prvoligašu Krila Sovjetov, so varovanci Simona Rožmana z minimalnih 1:0 ugnali Kuban, ki je član ruske druge lige.

Podobno kot v soboto so tudi tokrat Celjani zadeli enkrat in prav tako iz najstrožje kazni. Uspešen izvajalec na današnjem obračunu je bil Mićo Kuzmanović, ki je končni izid srečanja postavil že v 32. minuti prvega polčasa in tako kronal premoč državnih prvakov iz sezone 2019/20. Tudi v nadaljevanju tekme in številnih menjavah v drugem polčasu so grofi obdržali terensko premoč na terenu, a mreže 16. uvrščene ekipe ruske druge lige več niso uspeli zatresti.

Celje – Kuban 1:0 (1:0)
Kuzmanović (32′ 11m)
Začetna postava Celja: Rozman, Lartey, Flis, Zec, Štravs (od 45. Milić), Šporn, Vrbanec, Džumhur, Rorič, Kuzmanović, Panić. Igrali so še (od 60. minute): Kolar, Brecl, Zaletel, Vuklišević, Marandici, Janjičić, Mayeuski, Božić, Svetlin, Begić, Sokler