Prvi današnji dvoboj Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Novi Gorici, kjer so Goričani gostili moštvo aktualnih prvakov iz Celja.


Iz Nove Gorice se aktualni prvaki Celjani vračajo s tremi točkami. Zadetka so dosegli v vsakem od polčasov. Celjane je v vodstvo popeljal Filip Dangubić, zmago pa potrdil Mićo Kuzmanović, z zadetkom v 50. minuti. Goričani ostajajo na zadnjem mestu, aktualni prvaki pa so skočili na sedmo.

ND Gorica – NK Celje 0:2
Dangubić 12′, Kuzmanović 50′

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Saitoski odšel, Osuji prišel

Napad Aluminija bo v prihajajoči sezoni povsem neprepoznaven, v primerjavi z minulo sezono…