Druga današnja tekma je potekala v Kidričevem med tamkajšnjim Aluminijem in Celjem. Obračun bo v lepšem spominu ostal gostom, ki so po zaslugi Ivana Božića tekmo dobili z 0:1.

Obračun so nekoliko podjetneje odprli Kidričani, ki so si v prvi polovici prvega polčasa priigrali nekaj polpriložnosti, a gostujočega vratarja Raduhe jim ni uspelo premagati. Celjani so bili nevarnejši v drugem delu prvega polčasa, ko so tudi prišli do zmagovitega zadetka. Sprva se je v 40. minuti sam pred vratarjem Janžekovičem znašel Žan Medved, ki pa je malenkost zgrešil okvir vrat. Tri minute kasneje pa se je obrambi domačih izmuznil Ivan Božić, ki podobne priložnosti kot jo je imel nekaj trenutkov prej njegov soigralec, ni zapravili. Na odmor so Celjani odšli z minimalno prednostjo 0:1.

V drugem delu so domači nogometaši skušali priti do izenačenja, a obramba gostov je bila vselej na pravem mestu. Zelo lepo priložnost je za povišanje vodstva grofov zapravil rezervist Ester Sokler, ki je po lepem preigravanju v kazenskem prostoru nastreljal vratarja Janžekoviča. Varovanci Simona Sešlarja so do konca tekme zdržali vse nalete domačih nogometašev in prišli do še druge zaporedne minimalne zmage.

NK Aluminij 0:1 NK Celje

Strelec: Božić 43′