Niz treh domačih tekem v nizu so Celjani zaključili proti Radomljam in še drugič ostali brez zmage. Tokrat so osvojili točko, potem ko se je izid zaključil z 1:1.

Varovanci Romana Pilipčuka so sicer dvoboj proti mlinarjem odprli zelo dobro in takoj pritisnili proti vratom Emila Velića. Taktika se jim je obrestovala že po petnajstih minutah srečanja, ko se je pod svoj šesti zadetek v sezoni podpisal Aljoša Matko. V knežjem mestu se izid do polčasa ni spreminjal, v nadaljevanju pa so kmalu po prihodu iz slačilnic udarili tudi gostje. Madžid Šošić je v 50. minuti izkoristil neodločnost domače obrambe in poskrbel za izenačenje ter s tem prekinil dolg strelski post, ki je trajal vse od 12. novembra. Član mlade reprezentance Bosne in Hercegovine je zabil tretjič v sezoni. Celjani so na zadnjih štirih domačih tekmah vse tri točke osvojili samo enkrat.

CELJE – RADOMLJE 1:1 (1:0)