Fazanerija je tokrat gostila obračun Mure in Kopra, na katerem pa gledalci niso videli zadetkov.

V prvem polčasu so do prve izrazite priložnosti prišli Primorci, ki bi že v 12. minuti skorajda povedli. Borna Jelić Balta se je iz ogromne razdalje nenadoma odločil za strel in že premagal Matka Obradovića, vendar je njegov projektil ustavila prečka. Kmalu zatem so na drugi strani zapretili črno-beli, toda strel Staniše Mandića je bil lahek plen za Davida Adama. Naslednjo priložnost, najlepšo v prvem delu, so Prekmurci imeli v 16. minuti, ko se je po odlični podaji Amadeja Maroše sam pred gostujočim vratarjem znašel Nardin Mulahusejnović, vendar je njegov strel z odlično reakcijo Adam odbil. V 37. minuti se je z lepo obrambo izkazal tudi Obradović, ki je ubranil strel Bedeja Amarachi Osujija z glavo, potem ko je Nigerijec prejel odlično podajo Renata Simića z desne. V samem zaključku polčasa pa veselje na tribunah, potem ko je Mulahusejnović zatresel gostujočo mrežo, toda visokorasli napadalec je bil v prepovedanem položaju in ostalo je pri 0:0.

Drugi polčas je bil precej manj bogat s priložnostmi, ki si jih je za odtenek več priigrala domača zasedba. Prvi so sicer zapretili Koprčani, toda Obradović je v 50. minuti bil na pravem mestu, podobno vratarski kolega Adam na drugi strani, ko je v 62. minuti ubranil strel Tomija Horvata. V zadnji četrtini dvoboja so Prekmurci močno pritiskali proti gostujočim vratom, toda izrazitejših priložnosti si niso priigrali.  Deset minut pred koncem je Žiga Kous lepo prodrl po desni strani in žogo odložil Mitji Lotriču, ki je z okrog 15 metrov meril visoko prek vrat. Globoko v sodnikovem dodatku pa še najlepša priložnost za črno-bele, ki so izvedli izjemen protinapad, katerega je po podaji Kousa zaključil Horvat in meril v desni zgornji vratarjev kot, a se je Adam izkazal z izjemno obrambo.

Mura – Koper 0:0

Mari borčani nadaljujejo z odličnimi predstavami v državnem prvenstvu. V 27. krogu so vijo…