Bravo je na prvi nedeljski tekmi 17. kroga v Sežani ujel poln izkupiček. Z zadetkoma Križana in Maružina je Bravo Tabor ugnal z 0-2.

Gostje iz Ljubljane so v Sežani povedli v 14. minuti. Glavni kreator akcije je bil Sandi Ogrinec, ki je poslal podajo v kazenski prostor in tam zaposlil Mitjo Križana, ki je bil natančen z glavo. Sodniki so s pomočjo VAR tehnologije sicer pregledovali ali je bil Križan v prepovedanem položaju, a je gol na koncu obveljal. Nadaljevanje polčasa ni ponudilo s preveč zanimivostmi, Tabor je imel še največjo priložnost v 31. minuti, a je bil pozoren vratar Josipović.

Kmalu po začetku drugega polčasa je imel Bravo priložnost iz enajstmetrovke. Sandi Ogrinec je prevzel odgovornost, a je njegov poskus ubranil Jan Koprivec. Zapravljena priložnost bi se gostom skoraj maščevala. V 58. minuti je z razdalje streljal Mavretić, a je njegov strel zaustavila prečka.

V 92. minuti je Bravo prišel do drugega in odločilnega zadetka. Koprivec je ob prekinitvi zapustil svoja vrata in odšel v nasprotnikov kazenski prostor. Gostje so to izkoristili in Loren Maružin je zatresel prazno mrežo.

Nogometaši Tabora tako že več kot 500 minut niso dosegli gola, rezultatska kriza Sežancev pa je vse globlja.