Nogometaši drugouvrščenega Brava so reprezentančni premor izkoristili za odpravo v Celovec, kjer so se danes na prijateljski tekmi pomerili proti tamkajšnji Austriji Klagenfurt. Varovanci Dejana Grabiča so se avstrijskemu prvoligašu znali upreti, s koroškega predela Avstrije pa se vračajo z remijem 2:2.

Za Bravo je prvi zadetek na srečanju prispeval Gregor Bajde, ki je že v 4. minuti načel mrežo tekmeca. Gostitelji so po zaslugi Kanadčana, Glorieja Amande, še v isti minuti prišli do izenačenja. Že globoko v drugem polčasu so Avstrijci povedli z 2:1, ko je zadel Patrick Greil, a vodstvo Celovčanov ni trajalo dolgo. V 81. minuti je končni rezultat prijateljskega srečanja postavil Sandi Ogrinec.

SK AUSTRIA KLAGENFURT 2:2 NK BRAVO

Strelci: Bajde 4′; Amanda 4′; Greil 72′; Ogrinec 81′