NK Olimpija je vpisala drugi zaporedni poraz v slovenskem prvenstvu. Tokrat je bil v Spodnji Šiški z 2-0 boljši Bravo.

Za Olimpijo je tekma za pozabo. V celotnem obračunu so namreč sprožili dva strela na vrata Brava, pa še to v zadnji desetih minutah. Bravo je prišel do vodstva v 22. minuti potem, konke Žan Trontelj poslal predložek, ki je prišel do Sandija Ogrinca, ki je žogo z volejem poslal pod prečko. Tudi drug zadetek je padel po Trontljevi podaji iz kota, ki je v 47. minuti našla Vanjo Drkušića. Ta je okroglo usnje z glavo poslal v spodnji del mreže.

“Start je bil katastrofalen, sledil je gol iz prekinitve. Ko smo mislili, da se lahko dvignemo, smo začeli delati tehnične napake. . Na takšen način in s takšnim odnosom se v prvi ligi ne da igrati. Opravičujemo se navijačem Olimpije, to je bilo katastrofalno,” je po srečanju povedal Olimpijin branilec Antonio Delamea Mlinar.

Bravo je tako še neporažen v letošnji sezoni Prve lige.