Prvo srečanje drugega kroga Prve lige Telekom Slovenije je bilo odigrano v Ljubljani, kjer je Bravo gostil Gorico. Gostje so odigrali prvo tekmo po povratku med prvoligaše in že uvodoma doživeli poraz z rezultatom 4:1.

V prvem polčasu je bil dosežen en zadetek, z roba kazenskega prostora je v 33. minuti natančno meril Sandi Ogrinec. V dvanajsti minuti drugega dela je na 2:0 povišal David Brekalo, ki je v prazna vrata poslal odbitek od vratnice. Nekaj upanja je gostom z zadetkom vrnil Adis Hodžić, v 61. minuti natančno meril z osemnajstih metrov. Le dve minuti kasneje je Hadžić nespretno odbil žogo v lastno mrežo in domači so vodili z neulovljivih 3:1. Končni izid je v 81. minuti postavil Miha Kancilija, ki je izkoristil povratno podajo v kazenskem prostoru in žogo poslal za hrbet gostujočega vratarja.

NK Bravo – ND Gorica 4:1